Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Ogłoszenie:

Kompletowanie towaru - magazynier - Będzin

dodano: 2015.09.01 ważne do: 2017.05.08 wyświetleń: 95
Szczegóły ogłoszenia:
OBOWIĄZKI:
  • kompletowanie towaru wg zamówień
  • obsługa wózków jezdniowych elektrycznych
  • obsługa skanera magazynowego lub praca z wykorzystaniem zestawu słuchawkowego "voice-picking"
  • foliowanie palet i inne prace magazynowe

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane)
  • uprawnienia do obsługi wózków elektrycznych lub chęć ich wyrobienia
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna (warunek konieczny)
  • psychotesty - mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • dyspozycyjność
  • pracowitość, zaangażowanie i odpowiedzialność
Oferta dotyczy również osób bez doświadczenia - Klient zapewnia przyuczenie stanowiskowe - okres wdrożeniowy !

OFERTA:
  • praca na rzecz rozpoznawalnej, międzynarodowej firmy z branży logistycznej
  • praca w systemie 3-zmianowym, dodatkowo międzyzmiany
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

KONTAKT:
Eurokadra SA
ul. Gliwicka 35 42-600 Tarnowskie Góry
tel.: 501955737
email: rekrutacja@eurokadra.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".
Kontakt
Eurokadra S.A.
ul. Wolności 345, 41-800 Zabrze, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101