Alinox

O firmie


Firma Alinox to jeden z czołowych dystrybutorów materiałów na polskim rynku dająca szeroki wybór tworzywa oraz metali. W naszym asortymencie znajdziesz blachy cienkie(arkusze), blachy grube(płyty), pręty okrągłe, płaskie, kwadratowe, sześciokątne i drążone, rury okrągłe, prostokątne i kwadratowe oraz kształtowniki i profile. Jesteśmy przygotowani do cięcia materiału na wymiar oraz dostawy surowców w niestandardowych formatach.
Oferujemy płyty,rury,pręty itp. z:
  • miedź,
  • brąz,
  • aluminium,
  • stal nierdzewna,
  • mosiądz.

Z pomocą najnowocześniejszego sprzętu mamy możliwość obróbki metali oraz tworzyw sztucznych. Oprócz metali, znajdziesz u nas płyty z PCW spienionego, płyty PMMA XT(pleksi), płyty poliestrowe PET, płyty z poliwęglanu lity , płyty HIPS oraz kompozyty.
Jako jedna z przodujących firm w Polsce, oferujemy aluminium lotnicze - duraluminium, z powodu małej masy i dużej wytrzymałości jest to podstawowy materiał lotniczy.
Dodatkowo świadczymy usługi cięcia krzywoliniowego CNC w Mysłowicach - jest to nowoczesna obróbka materiałów i innych tworzyw. Precyzyjne cięcie i wycinanie obsługuje mikrokomputer, który można dowolnie zaprogramować.
Klienci cenią nas za niezawodność, wysoką jakość naszych produktów oraz programy kontroli jakości ISO 9001:2011 oraz AS 9120.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.