Auto-Parts

O firmie

Auto-Parts to sklep motoryzacyjny w okolicy Sosnowca, oferujący części zamienne do samochodów wszystkich marek. Siedziba sklepu zlokalizowana jest w Dąbrowie Górniczej – zaledwie 15 minut jazdy z centrum Sosnowca.
Auto-Parts działa na rynku od 1990 roku – wieloletnie doświadczenie sprzedażowe w połączeniu z bogatą ofertą sprawia, że firma jest pewnym dostawcą elementów zamiennych zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Na asortyment Auto-Parts składa się ponad 300 000 części zamiennych do wszystkich marek, modeli i roczników samochodów. To, co wyróżnia ofertę sklepu samochodowego blisko Sosnowca to wysoka jakość produktów. Auto-Parts prowadzi sprzedaż wyłącznie najwyższej jakości zamienników, pochodzących od wiodących producentów, a także części oryginalnych.
 

Produkty

Ofertę Auto-Parts uzupełnia szeroki wybór materiałów eksploatacyjnych – płynów, olejów i filtrów samochodowych – oraz opon i akcesoriów. Ponadto, klienci sklepu motoryzacyjnego w pobliżu Sosnowca mogą liczyć na profesjonalne wsparcie w doborze produktów do swojego auta.