BoriM - Hurtownia paliw

O firmie

Firma BoriM, jako hurtownia paliwa, specjalizuje się w dystrybucji paliw na terenie całej Polski, w trybie od 6 do 48 godzin. BoriM oferuje wyłącznie najlepsze produkty, pochodzące bezpośrednio od Orlen Paliwa, Lotos Paliwa, BP i Total Polska.

Poza sprzedażą hurtową paliwa, BoriM zajmuje się również dystrybucją AdBlue. Przedsiębiorstwo oferuje płyn AdBlue pochodzący wyłącznie z oficjalnych źródeł, co gwarantuje jego właściwe parametry i wysoką czystość.

BoriM oferuje również zbiorniki Kingspan do przechowywania i transportu paliw płynnych oraz AdBlue. Zbiorniki dostępne są w różnych, różniących się pojemnością wariantach, a ponadto każdy z nich posiada gwarancję szczelności, wynoszącą, w zależności od modelu, od 5 do 10 lat.

Ofertę hurtowni paliw BoriM uzupełniają innowacyjne rozwiązania, umożliwiające pełną kontrolę nad gospodarką paliwową w firmie. Oferowany przez BoriM system kontroli stanu paliwa umożliwia monitorowanie tankowań, poziomu oleju napędowego czy benzyny w zbiornikach, a także generowanie rozbudowanych analiz i raportów.

Produkty

Zbiorniki AdBlue, Zbiorniki paliwowe, AdBlue, Paliwa płynne, dystrybutory paliwa