P.W. Centro-bud s.c.

O firmie

Centro-bud w Lubawie powstał z początkiem 2020 i jest kontynuacją dziedzictwa firmy WOJT działającej od 20 lat na rynku. Naszą misją jest stworzenie w Lubawie kompletnej hurtowni , oferującej towary począwszy od stanu surowego, kończąc na zaopatrzeniu mieszkań o panele, wykładziny, farby, listwy, elementy dekoracji ściennej, itp. Nasi doradcy chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiednich materiałów do stworzenia perfekcyjnych wnętrz.
Nasza firma stawia również nacisk na współpracę z zaufanymi oraz certyfikowanymi wykonawcami. To właśnie od nich dostajemy najważniejszą informację zwrotną na temat naszych materiałów i ich jakości.
Oprócz obsługi klienta detalicznego, Centro-Bud znajduje również swoje miejsce na rynku eksportowym. Na ten moment dostarczamy towary do 4 krajów Unii Europejskiej oraz jednego z naszych azjatyckich sąsiadów.
 
Rynek hurtowy to również jedna z naszych silniejszych gałęzi sprzedaży. Na dzień dzisiejszy obsługujemy ok. 80 hurtowni w materiały budowlane czołowych polskich producentów. Można by powiedzieć, że gdzie się nie budujesz – Centro-Bud buduje się z Tobą poprzez naszych zaufanych partnerów handlowych.