Dźwigi Podnośniki Koszowe GADAJ

O firmie

Nasza firma powstała w 1991 roku i nieprzerwanie dostarcza solidnych i kompleksowych usług w zakresie wynajmu dźwigów, podnośników koszowych, a także świadczenia usług transportowych m.in. kontenerów.

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni profesjonalny sprzęt: dźwigi samojezdne o udźwigu od 10 do 100 ton, podnośniki koszowe oraz kompleksowo realizowane usługi transportu skrzyniowego.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowo-dźwigowej. Służymy profesjonalną pomocą i doradztwem w zakresach: doboru podnośników oraz żurawi, oględzin miejsca pracy, przygotowania i zabezpieczenia terenu podczas prac.

Nasza baza znajduje się w Wałbrzychu. Usługi świadczymy na terenie całego kraju.

Produkty

Firma DŹWIGI GADAJ oferuje usługi w zakresie:

- wynajem podnośników koszowych od 20 do 26 metrów; 

- wynajem dźwigów do 100 ton

- transportu.
Posiadana przez nas flota oparta jest w głównej mierze o dźwigi i żurawie samochodowe firmyLiebherrDemag, XCMG. Świadczymy usługi wynajmu podnośników koszowych wraz z profesjonalną obsługą operatorską. W naszej ofercie można znaleźć najlepsze i sprawdzone urządzenia firmy WUMAG

Posiadamy szeroki wybór podnośników koszowych, a także innych pojazdów, które w zależności od potrzeb klienta mogą ułatwić rzetelne wykonanie wielu prac. Oferujemy podnośniki koszowe  o wysięgniku do 26 metrów oraz dźwigi o wysięgu od 21 do 65 metrów. Ponadto każdy z naszych dźwigów może pełnić funkcje podnośnika koszowego, umożliwiającego wykonanie wielu prac na wysokościach.