Eltkom - Sklep z elektroniką, AGD i RTV

O firmie

Sklep AGD i RTV mający w swojej ofercie szerokopojętą elektronikę, m.in. Odkurzacze, Maszyny do szycia, elektryczne szczoteczki do zębów, kuchenki mikrofalowe, monitory, telewizory, konsole, gry, smartfony, nośniki pamięci, ekspresy do kawy.
Eltkom prowadzi sprzedaż internetową i stacjonarną, jest to marka hurtowni Marema i istnieje od 1999 roku. Hurtownia jest oficjalnym dystrybutorem produktów z firm: Ariete, Meriden, Kruger&Matz, Teesa, Jura, N'OVEEN. Sklep jest bardzo dobrze wyposażony i posiada swój magazyn. Zamówienia realizowane są bardzo szybko z profesjonalnym podejściem do każdego klienta. Sklep obsługiwany jest przez doświadczony, młody zespół. Firma obecnie zatrudnia ponad 20 pracowników, a dzięki wypracowanemu doświadczeniu i kontaktom handlowym, wszystkie towary są oryginalne i sprzedawane  w okazyjnych cenach.


 

Produkty

Odkurzacze, Maszyny do szycia, elektryczne szczoteczki do zębów, kuchenik mikrofalowe, monitory, telewizory, konsole, gry, smartfony, nośniki pamięci, ekspresy do kawy, Czytniki e-book, radia, wieże, głośniki, słuchawki, drony, kamery, go pro