Etrans - Salon Samochodowy KIA

O firmie

Firma Etrans to salon samochodowy KIA oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny marki KIA znajdujący się w Łaziskach Górnych przy ulicy Leśnej 1. Dysponujemy Okręgową kontrolą pojazdów oraz zapewniamy profesjonalny serwis ogumienia. W naszej firmie dbamy o rozwój naszej kadry oraz oferowanych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy klient mógł cieszyć się profesjonalną obsługą i pomocą we wszelkich formalnościach związanych z zakupem samochodu w naszym autoryzowanym auto salonie KIA.

Nasza firma to gwarancja wysoko wykwalifikowanego zespołu, który bezustannie dba o uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach oraz specjalistycznych kursach specjalnie przygotowanych przez markę KIA. Nasi pracownicy zapewniają odpowiednią pomoc przy zakupie samochodu w salonie samochodowym KIA. Dbamy, aby każdy klient miał dostęp do wszelkich usług finansowych, a także najlepszych warunków ubezpieczeń komunikacyjnych.

W naszym auto salonie KIA klient jest stawiany na pierwszym miejscu. Zachęcamy do skorzystania z oferty, która jest skierowana do naszych stałych klientów. Posiadamy również specjalne rabaty obejmujące konkretne grupy zawodowe oraz osoby niepełnosprawne. Więcej informacji możecie uzyskać odwiedzając nasz auto salon KIA w Łaziskach Górnych, a także poprzez kontakt telefoniczny. Serdecznie zapraszamy!

Produkty

  • Autoryzowany salon samochodowy Kia.
  • Autoryzowana stacja obsługi (naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne.
  • Stacja kontroli pojazdów.
  • Serwis samochodowy wszystkich marek.
  • Sprzedaż sprawdzonych samochodów używanych wszystkich marek.
  • Lakiernictwo i blacharstwo.