Ewamed - Rybnik

O firmie

EwaMed to sieć nowoczesnych, wyspecjalizowanych pracowni badań psychotechnicznych, która z powodzeniem świadczy swoje profesjonalne usługi na terenie województwa śląskiego i małopolskiego. Jesteś mieszkańcem Rybnika lub okolic i nie wiesz, gdzie udać się na badania dla kierowców? Otrzymałeś skierowanie i chcesz sprawnie, profesjonalnie i bez kolejek wykonać psychotesty? Rozwiązaniem jest gabinet badań psychotechnicznych w Rybniku EwaMed!

Badania psychotechniczne wykonujemy zarówno dla kierowców zawodowych, jak i amatorów, także na wniosek lekarza lub Policji. W naszym gabinecie badań psychologicznych w Rybniku prowadzimy także badania operatorów maszyn oraz pracowników w branżach, gdzie wymagana jest pełna sprawność psychoruchowa. Nasza firma została wpisana do Rejestru Pracowni Psychologicznych w 2009 roku i od początku istnienia zajmujemy się diagnostyką psychologiczną związaną z orzecznictwem psychologicznym.

Nasz gabinet badań psychotechnicznych EwaMed w Rybniku wyposażony jest w nowoczesną aparaturę oraz testy rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Fachowy sprzęt gwarantuje sprawne i rzetelne przeprowadzenie badania. Naszą największą wartością są doświadczeni psychologowie, którzy dbają nie tylko o świadczenie usług na najwyższym poziomie, ale także o miłą i komfortową atmosferę. Dla firm oferujemy atrakcyjne rabaty. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszego gabinetu badań psychotechnicznych w Rybniku!