Interwencja Rodzinna

O firmie

Nasza kancelaria prawna w Szczecinie zajmie się Twoją sprawą rozwodową.
Możesz nam również powierzyć swoje sprawy. Kancelaria jest wtedy odpowiedzialna za napisanie pozwu i reprezentowanie Cię w sądzie. Rozwód zawsze był bardzo trudną rzeczą. Jeśli o nas chodzi możemy zagwarantować że dołożymy wszelkich starań aby zakończyć proces dla Ciebie przy minimalnym stresie i załadować.
Zapraszamy do kontaktu z kancelarią a szczegółowo wyjaśnimy wszystkie Twoje wątpliwości dotyczące postępowania rozwodowego historii spraw o alimenty i nie tylko.
W codziennej praktyce prawnika sprawy rodzinne są często najbardziej drażliwe i trudne. Zwłaszcza biorąc pod uwagę że klienci często znajdują się w odwrotnej sytuacji niż ich bliscy. Z drugiej strony świadkami są zazwyczaj członkowie rodziny lub osoby fizyczne. znać twój towarzysz.
To jeden z powodów dla których warto zadbać o to aby nasze sprawy były nadzorowane przez doświadczonych prawników. Rozwód często wiąże się z wieloma innymi kwestiami prawnymi takimi jak: stosunki z dziećmi ustanowienie władzy rodzicielskiej nad dziećmi podział majątku czy alimenty Wymagają również monitorowania i pewnych decyzji.
Adwokat rozwód Szczecin
W Szczecinie postępowanie rozwodowe lub sprawy związane z stwierdzeniem separacji zazwyczaj prowadzi Sąd Okręgowy (pierwsza instancja). Decydując się na skorzystanie z usług naszej kancelarii masz pewność że wykażemy się zaangażowaniem i dbałością o rozwiązanie tego problemu. zapewnić Ci najwięcej zadowalające rozwiązanie.

Produkty

Sprawy rozwodowe 
Mediacje sądowe 
Prawo rodzinne 
ustalenie alimentów