Kastelnik - Specjalistyczne Sprzątanie

O firmie

Kastelnik to profesjonalna firma sprzątająca z Katowic, dostarczająca kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania czystości dla przemysłu. Z naszych usług korzystają głównie firmy przemysłowe, instytucje publiczne oraz klienci indywidualni.

W naszej pracy – w zależności od klienta i sytuacji - wykorzystujemy różne techniki czyszczenia, w tym m.in.:
  • czyszczenie suchym lodem,
  • osuszanie pomieszczeń i sprzątanie po zalaniu.
Na szczególną uwagę zasługuje czyszczenie suchym lodem. To innowacyjne rozwiązanie dla przemysłu. Używając tej technologii, jesteśmy w stanie bez większych problemów usunąć zabrudzenia z taśm produkcyjnym, maszyn przemysłowych czy elewacji.

Jednak to nie wszystkie nasze możliwości. Proponujemy naszym klientom różne rozwiązania, w tym osuszanie budynków, które skutecznie pozwala zlikwidować wilgoć. To kompleksowa usługa, jeśli interesuje Cię sprzątanie po zalaniu. Jesteśmy w stanie osuszyć: piwnice, garaże, ściany, podłogi, a nawet warstwy izolacyjne.

Coraz więcej klientów zgłasza się do nas, gdy chce zmyć zanieczyszczenia z kostki brukowej. To kolejna nasza usługa, którą warto wziąć pod uwagę. Czyszczenie kostki brukowej wykonujemy metodą wysokociśnieniową, co pozwala gruntownie umyć kostkę z wszelkich plan.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?
Kastelnik to kompetentny zespół z ogromną wiedzą. Działamy praktycznie 24/7, dzięki czemu nasi klienci mogą zawsze liczyć na szybką oraz skuteczną pomoc w awaryjnych sytuacjach. Oferujemy wysokiej jakości usługi, w tym celu dopasowujemy ofertę do indywidualnych potrzeb.