LS Polska Przemysław Puzdrowski

O firmie

Jesteśmy doświadczoną kancelarią prawną zajmującą się prawem e-commerce i ochroną danych osobowych. Naszym klientom zaopewniamy spokój i pewność, że ich firmy działają zgodnie z obowiązującymi przepisami.
Oferujemy wdrożenie obowiązków wynikajacych z przepisów rozporządzenia RODO. Dokonujemy audytów zgodności przetwarzania, przygotowujemy niezbędne klauzule informacyjne, polityki prywatnosci i dokumentację wewnętrzną. Co więcej, świadczymy stałą opiękę prawną w kwestiach ochrony danych osobowych, szkolimy i doradzamy. Mamy także niezbędną wiedzę i doświadczenie w prawie nowych technologii. Pomagamy firmom z branży e-commerce udzielając porad i konsultacji w zakesie ich działalbosci, przygotowujemy spełniające wszelkie wymogi prawne regulaminy czy to dla sklepów internetowych, czy portali i aplikacji. 
 

Produkty

Kompleksowe wdrożenie rozporządzenia RODO (dokonanie audytu pozyskiwania, udostępniania i przechowywania danych osobowych), przygotowanie niezbędnych dokumentów, przeszkolenie pracowników i świadczenie stalego wsparcia w przedmiocie przetwarzania danych osobowych)
Sporządzanie wymaganych dokumento przy prowadzeniu działalności online w postaci regulaminów i polityk prywatnosci.