Metal Market

O firmie

Metal Market to internetowy sklep z metalami, który obsługuje klientów biznesowych, jak i detalicznych. W naszej ofercie znajdziesz wyroby z metali nieżelaznych, zamówisz u nas standardowe profile, blachy czy elementy konstrukcyjne. Możemy poszczycić się szerokim asortymentem profili aluminiowych, w Met Market kupisz:
  • ceowniki,
  • kątowniki równo- i nierównoramienne,
  • rury prostokątne, kwadratowe oraz okrągłe,
  • teowniki,
  • pręty prostokątne.
Oferowane przez nas profile mają wiele zalet, są wytrzymałe, lekkie, a co najważniejsze odporne na korozję. Wykorzystywane są w pracach konstrukcyjnych, do budowy elementów maszyn oraz produkcji mebli.
Zamawiając metale w sklepie Met Market, masz pewność, że zyskujesz wysokiej jakości produkty w naprawdę konkurencyjnych cenach. Aby sprostać oczekiwaniom klientów, w naszej ofercie znajdziesz także usługę przycinania profilii na wskazany przez Ciebie wymiar.
To, co jeszcze wyróżnia nasz internetowy sklep z metalami, to prostota robienia zakupów. Nie wychodząc z domu, możesz zamówić interesujące Cię produkty, które dostarczymy pod wskazany adres w przeciągu 24-48 godzin. Jeśli nie chcesz ponosić dodatkowych kosztów, zapraszamy do odbioru osobistego. Znajdziesz nas w Bielsku-Białej.