Mokar

O firmie

Mokar jest hurtownią motoryzacyjną blisko Pozania, oferująca szeroką gamę części samochodowych do pojazdów większości marek i typów. Asortyment hurtowni to ponad 300 000 części - zarówno oryginalnych, jak i tańszych zamienników. Mokar prowadzi również sprzedaż pełnej gamy artykułów elektrycznych.

Jako hurtownia samochodowa w okolicy Poznania, Mokar specjalizuje się w dostarczaniu części zamiennych klientom hurtowym, takim jak warsztaty, firmy transportowe czy sklepy z obszaru wielkopolski. Mokar oferuje również profesjonalne narzędzia warsztatowe oraz udostępnia klientom biznesowym katalog online do składania zamówień.

Poza hurtownią Mokar prowadzi również sklep motoryzacyjny w pobliżu Poznania, w którym oferuje pełną gamę swoich produktów klientom indywidualnym. Odwiedzający sklep mogą liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc w doborze zamienników do konkretnego auta. Asortyment hurtowni i sklepu z czesciami samochodowymi niedaleko Poznania obejmuje wszystkie, najważniejsze części mechaniczne i eksploatacyjne, a także oleje, płyny i filtry samochodowe.

Siedziba Mokar znajduje się w Szamotułach przy ulicy Sportowej 30 - dogodna lokalizacja zapewnia wygodny dojazd do sklepu motoryzacyjnego blisko Poznania i innych, okolicznych miejscowości.