Moto-Fart

O firmie

Moto-Fart to sklep motoryzacyjny w Żarach, zajmujący się sprzedażą części samochodowych od 1993 roku. Sklep oferuje części do pojazdów wszystkich, popularnych marek – łącznie, oferta sklepu obejmuje ponad 300 000 zamienników i elementów oryginalnych.

Moto-Fart prowadzi sprzedaż wszystkich, najważniejszych części mechanicznych i eksploatacyjnych – elementów silnika, części zawieszenia, części układu hamulcowego, wydechowego, elektrycznego, chłodzenia. Ponadto, sklep oferuje szeroki wybór akumulatorów, olejów i płynów samochodowych, filtrów oleju, paliwa, powietrza, kabinowych oraz akcesoriów i kosmetyków samochodowych

Sklep z częściami samochodowymi w Żarach Moto-Fart to gwarancja najwyższej jakości produktów. Przedsiębiorstwo współpracuje z 250, sprawdzonymi dostawcami części i oferuje wyłącznie części uznanych marek z branży motoryzacyjnej. W Moto-Fart kupisz m.in. wiodące części zawieszenia Lemforder, sprzęgła LuK, tłumiki Walker, akumulatory Varta, Centra, Exide, filtry samochodowe Filtron czy oleje Motul.

Sklep motoryzacyjny w Żarach Moto-Fart to wieloletnie doświadczenie i ekspercka wiedza – uzyskasz w nim fachową pomoc w doborze odpowiednich części do swojego pojazdu.