Północ Biuro Nieruchomości Bolesławiec

O firmie

Biuro Nieruchomości Bolesławiec

Chcesz zakupić lokal usługowy, pokojowe mieszkanie, dom wolnostojący lub działki budowlane? A może interesuje Cię sprzedaż nieruchomości, którą aktualnie posiadasz? Niezależnie od przypadku, możesz być pewien, że specjaliści naszego biura nieruchomości Ci pomogą!

PÓŁNOC Biuro Nieruchomości Bolesławiec - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nasza agencja nieruchomości powstała z połączenia pasji, doświadczenia oraz chęci niesienia pomocy innym w zakupie i sprzedaży nieruchomości. Tworzymy zespół specjalistów, których wyróżnia wieloletnie doświadczenie, wiedza i doskonałe umiejętności w obrocie nieruchomościami. Co więcej, wychodzimy z założenia, że każda sprawa jest na swój sposób inna, dlatego też tak ważne dla nas jest indywidualne podejście do każdego zlecenia. Każdy wybierający naszą agencję może liczyć na fachowe doradztwo, pomoc i wsparcie na każdym etapie współpracy.

W ofercie naszego biura znajdziesz szereg atrakcyjnych nieruchomości do wynajęcia i sprzedaży, które odróżnia rodzaj budynku, powierzchnia, liczba pokoi, lokalizacja czy też styl wykończenia. Mamy tereny zlokalizowane zarówno w centrum miasta, jak również na jego obrzeżach, w spokojnych dzielnicach. Dzięki bogatej różnorodności gwarantujemy, że każdy znajdzie obiekt, który spełni jego indywidualne wymagania.

Zajmujemy się również pomocą Klientom w sprzedaży ich mieszkań, domów, lokali i innych obiektów. Doskonale wiemy, że sprzedaż nieruchomości na dobrych warunkach to bardzo trudne wyzwanie. Nasi doświadczeni agenci zapewniają wsparcie na każdym etapie, w skład których wchodzi rzetelna wycena terenu, godne reprezentowanie przed potencjalnymi kupcami i sporządzenie wszelkich formalności. Dzięki temu sprzedaż terenu przebiegnie sprawnie, bezpiecznie i korzystnie dla obu stron transakcji.

Współpracujemy z ponad 20 portalami nieruchomości, dlatego też publikowane przez nas oferty są widoczne dla szerokiego grona odbiorców. Dzięki temu znalezienie potencjalnego nabywcy odbywa się w bardzo szybkim tempie!

Zainteresowany? Koniecznie sprzedaj lub zakup doskonały lokal użytkowy, działkę, dom lub mieszkanie! Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo!

PÓŁNOC - Agencja Nieruchomości Bolesławiec - zapraszamy serdecznie! 

Produkty

  • sprzedaż domów, 
  • sprzedaż działek, 
  • sprzedaż lokali, 
  • sprzedać mieszkań, 
  • wynajem lokali, 
  • wynajem mieszkań, 
  • wynajem działek, 
  • wynajem domów, 
  • pomoc w sprzedaży nieruchomości.