Pomorskie Pogotowie Ozonowe

O firmie

Bezpieczeństwo Twoje i twoich najbliższych, klientów i pracowników powinno być najważniejsze.
Ozonowanie jest metodą wytwarzania naturalnie występującego w atmosferze ozonu, w wysokim stężeniu, aby zwalczyć wszystkie wirusy (w tym COVID-19), bakterie, pasożyty, alergeny, grzyby, pleśnie owady oraz nieprzyjemne zapachy. Jest to proces fizyczny i nie ma potrzeby użycia żadnych dodatkowych środków chemicznych, co sprawia że jest zabiegiem w 100% ekologicznym i całkowicie nieszkodliwym dla środowiska. Po krótkim czasie wytworzony przez generatory ozon ponownie zamienia się w tlen i łączy się powietrzem.

Ozon jest coraz bardziej popularną metodą dezynfekcji, dezynsekcji i dezodoryzacji wszelkiego rodzaju pomieszczeń i pojazdów zwłaszcza w czasach wszechobecnej pandemii koronawirusa, szczególnie z uwagi na jego stosunkowo niską cenę, bardzo wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo w zastosowaniu.

Ozon zwalcza wszelkiego rodzaju:
- Wirusy
- Bakterie
- Grzyby i Pleśń
- Alergeny i Roztocza
- Nieprzyjemne zapachy
- Insekty
- Gryzonie

Produkty

Zajmujemy się profesjonalną dezynfekcją, dezynsekcją, odgrzybianiem oraz dezodoryzacją (usuwaniem nieprzyjemnych zapachów).
Ozonowanie można zastosować między innymi w:
- Szkołach/Przedszkolach (Specjalna oferta!)
- Mieszkaniach/Domach
- Biurach/Urzędach
- Pojazdach/Środkach transportu
- Hotelach/Pensjonatach
- Salonach Kosmetycznych/Fryzjerskich/Urody
- Sklepach
- Lokalach gastronomicznych
- Placówkach medycznych
- Siłowniach/Salach sportowych
- Magazynach/Halach produkcyjnych

Posiadamy wszelkie potrzebne szkolenia i certyfikaty oraz sprzęt i urządzenia pomiarowe niezbędne do przeprowadzenia bezpiecznego i profesjonalnego procesu ozonowania.

Masz jakieś pytania? Zadzwoń i zapytaj specjalistę.
Piotr - 608 110 862
Marcin - 728 862 458

Działamy na terenie całego województwa pomorskiego (Gdynia, Gdańsk, Sopot, Rumia, Reda, Wejherowo, Kosakowo, Pruszcz Gdański, Puck, Kościerzyna, Szemud, Kartuzy, Żukowo, Luzino, Władysławowo)

OZON - TWOJE ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO