M&M WEB DESIGN Projektowanie i tworzenie stron internetowych Mat

O firmie

Strona szyta na miarę
Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym projektowaniem stron www, sklepów internetowych, grafik, log oraz tworzeniem aplikacji web. Na rynku istniejemy od niedawna, jednak od wielu lat kształciliśmy się oraz doszkalaliśmy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającego klienta. Cechuje nas indywidualne podejście do każdego zlecenia i nieważne czy ma to być strona "wizytówka" czy rozbudowany sklep internetowy w każdym przypadku w projekt wkładamy całe serce oraz umiejętności, aby klient był usatysfakcjonowany z efektu finalnego.
Co ważne, naszej pracy nie traktujemy wyłącznie jako formy zarobku i "odbębnienia" kolejnych 8 godzin, tylko przede wszystkim jest to dla nas hobby, dzięki czemu z dużo większą frajdą oraz skutecznością realizujemu kolejne zlecenia.

Co nas wyróżnia?
Nie jesteśmy kolejną agencją interaktywną, dla której wyłącznie liczy się jak największa ilość klientów oraz jak największy zarobek. W takich przypadkach klient często jest traktowany jako kolejna potencjalna perspektywa zarobku i nic poza tym. U nas nie ma miejsca na taki sposób traktowania naszego klienta. Oprócz kopleksowego podejścia, klient otrzymuje nasz czas (rozmowa telefoniczna, wideokonferencja czy po prostu spotkanie przy kawie), aby w jak najlepszy sposób mógł przedstawić wizję finalnego produktu.
Zadowolenie klienta to dla nas priorytet
Jesteśmy zgranym zespołem nadążającym za nowymi trendami w web developingu. Korzystajac z naszych usług będziesz miał pewność, że Twoja strona www nie pozostanie nie zauważona w sieci. Świadczymy usługi na terenie całej polski jak i również rynkach zagranicznych.