Racing Center Warsaw

O firmie

Nasz tor kartingowy zaprojektowany jest tak by spełnić wymagania zarówno miłośników dobrej zabawy jak i sportowców trenujących do zawodów.

Tor Kartingowy Racing Center Warsaw znajduje się w ogrzewanej i wentylowanej hali umożliwiającej jazdę przez cały rok - niezależnie od pogody. Nitka toru ma długość około 800m i 4 różne rodzaje nawierzchni. Układ toru wytycza system band Xtremebarriers. Dodatkowo konfiguracja została urozmaicona o przejazd przez most i tunel.

Do dyspozycji naszych gości udostępniamy gokarty światowego lidera w produkcji gokart firmę SODI. Do wyścigu lokatami elektrycznymi i gokartami spalinowymi wyruszą dorośli, młodzież, a także dzieci dla których przygotowaliśmy specjalny mini tor kartingowy.

Doglądaj wyścigu gokartami na naszym tarasie widokowym, bądź obserwuj wyniki rajdu ze strefy chillout. Popijając zimne lub ciepłe napoje obserwuj czasy kierowców.

Skorzystaj również z dodatkowych atrakcji, które dla Ciebie oraz Twoich przyjaciół przygotowaliśmy.
 
  • Nowoczesny tor kartingowy, wyposażony w profesjonalne gokarty oraz doświadczony zespół instruktorów.
  • Stoły do ping-ponga. Odbierz palety do gry w ping-ponga z recepcji i ruszaj do wspólnej zabawy.
  • Piłkarzyki. Pobudźcie swojego ducha zdroworozsądkowej rywalizacji i stańcie do przeciwnych drużyn przy stole do piłkarzyków.
  • Nowoczesne stoły do bilarda. Bilard to gra dla której przyjeżdżają całe rodziny, ze względu na swoją atrakcyjną cenę. Przyjedź do Centrum Rozrywki RCW i zagrajmy wspólnie partyjkę bilarda.

Produkty

Nasza flota
  • 14 elektrycznych gokartów o mocy 9KM francuskiej firmy SODI - światowego lidera w produkcji gokartów
  • 9 spalinowych gokartów młodzieżowych SODI LR5 o mocy 6,5KM
  • elektryczny gokart dwuosobowy TANDEM