robopartner

O firmie

Przedsiębiorstwo Robopartner z Łazisk Górnych produkuje i wdraża zrobotyzowane stanowiska spawalnicze klientom. Firma oferuje swoje rozwiązania klientom nie tylko ze Śląska, ale również z obszaru całej Polski. Robopartner gwarantuje kompleksowe doradztwo, wdrożenie i serwis automatów spawalniczych, a także szkolenia dla pracowników, obsługujących stanowiska spawalnicze.

Zrobotyzowane stanowiska oferowane przez Robopartner mają modułową budowę, co zapewnia wysoką elastyczność ich wdrożenia, ułatwia ich transport, a także umożliwia ich bezproblemową relokację w obrębie hali produkcyjnej. W skład każdego stanowiska wchodzi robot spawalniczy, źródło prądu z osprzętem, automatyczna stacja czyszczenia palnika oraz stacjonarny stół spawalniczy lub pozycjoner.

Firma Robopartner wykonuje i dostosowuje przyrządy spawalnicze do konkretnych potrzeb klientów, a także umieszcza w swoich celach spawalniczych najlepsze roboty. Ze stanowiskami Robopartner mogą zostać zintegrowane roboty spawalnicze takich uznanych producentów jak FANUC, KUKA, KAWASAKI czy ABB. To, co wyróżnia zrobotyzowane cele spawalnicze firmy to innowacyjny interfejs służący do obsługi i nadzoru wszystkich znajdujących się w nich elementów.

Automaty spawalnicze Robopartner są idealnie dopasowane do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa – ich wdrożenie zawsze poprzedzone jest testami spawalniczymi. Oferta Robopartner to również szkolenia dla obsługi robotów, 24-miesięczna gwarancja na stanowiska oraz obsługa serwisowa i dostęp do części w okresie pogwarancyjnym.
 

Produkty

automaty spawalnicze, przyrzady spawalnicze, roboty spawalnicze