Salon samochodów użytkowych Volkswagen Katowice - NOMA 2

O firmie

NOMA 2 to autoryzowany salon samochodów użytkowych Volkswagena z Katowic. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę najnowszych modeli oraz auta używane z salonu. Ponadto nasza firma posiada własny serwis mechaniczny, w stacji serwisowej czekają na Ciebie serwisanci z wieloletnim doświadczeniem oraz ogromną wiedzą. Zapewniamy naszym klientom pełen zakres usług, w tym:
  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
  • obsługę powypadkową,
  • okresowe przeglądy,
  • sprzedaż części Volkswagena.
Aby zapewnić naszym klientom najwyższe standardy jakości, korzystamy jedynie z oryginalnych części zamiennych, mamy w firmowym magazynie ponad 3 tysiące pozycji.
W NOMA 2 proponujemy naszym klientom nie tylko modele z danego roku, ale też możesz u nas kupić samochody osobowe używane z salonu. Do wyboru masz modele różnych marek, nie tylko te od Volkswagena. Stawiając na nasze auta, zyskujesz gwarancję, że wybierasz sprawdzone modele w dobrym stanie technicznym.
Działamy na terenie województwa śląskiego. Swoją siedzibę mamy w Katowicach, na ulicy Roździeńskiego. Łatwy dojazd do naszego salonu mają też mieszkańcy Gliwic, Zabrza, Chorzowa czy Rudy Śląskiej. Warto nas odwiedzić, tym bardziej że mamy w ofercie usługę ASO Volkswagen Katowice.