Studio Optyczne 44

O firmie

Studio Optyczne 44 to sieć profesjonalnych salonów optyka w woj. śląskim. Nasze salony znajdziesz w Katowicach, przy ul. Kopernika 3 oraz w CH 3 Stawy, a także w Sosnowcu, w CH Designer Outlet.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę okularów korekcyjnych. W naszych salonach zamówisz zarówno tradycyjne, jednoogniskowe okulary korekcyjne, jak i okulary progresywne, fotochromowe, przeciwsłoneczne z korekcją, do pracy przy komputerze. Oferujemy również specjalistyczne okulary dla kierowców, dzieci i sportowców.

Prowadzimy również sprzedaż markowych okularów przeciwsłonecznych i oprawek. W naszym szerokim asortymencie znajdziesz produkty takich topowych marek i projektantów jak m.in. Oakley, Ray-Ban, Chanel, Dita, Miu Miu, Bottega Veneta czy Celine. Gwarantujemy oryginalność wszystkich, oferowanych okularów.

W naszych salonach skorzystasz również z badania wzroku. Zapewniamy możliwość badania okulistycznego, a także dostęp do usług optometrysty i ortoptysty.

Niezależnie, czy chcesz kupić markowe okulary przeciwsłoneczne, czy zamówić okulary korekcyjne, które posłużą Ci przez lata - odwiedź Studio Optyczne 44. Zapraszamy!