Warownia - Restauracja w Pszczynie

O firmie

Warownia to niezwykłe miejsce, w którym odżywa historia. Odwiedzając naszą restaurację w Pszczynie, możesz znów przenieść się do średniowiecznych czasów. Będziesz mieć szansę skosztowania napitków naszej produkcji czy tradycyjnych potraw, pochodzących z kuchni śląskiej, polskiej, czeskiej, a nawet litewskiej. Skąd taka różnorodność menu? Wynika ona z uwarunkowania miasta. Położona na pograniczu Śląska i Małopolski Pszczyna zawsze czerpała z tradycji europejskiej (dawniej z tego miasta było blisko do wielu miast, w tym Krakowa, Pragi, Wiednia czy Berlina), co z kolei przełożyło się na różnorodność dań.  
 
Jeśli chcesz przenieść się w tamte czasy oraz spróbować pysznych potraw z różnych zakątków Europy, zajrzyj do naszej restauracji w Pszczynie. To idealne miejsce dla całej rodziny, w Warowni nie będziecie się nudzić. Prócz dobrego jadła oferujemy co tydzień nowe atrakcje i wydarzenia tematyczne. Zachęcamy do przejrzenia naszego kalendarium, każdy znajdzie coś dla siebie.  
 
Zapraszamy do Warowni. Restauracja w Pszczynie otwarta jest przez cały tydzień, wyłączając poniedziałek. By móc przekroczyć bramy, musisz kupić dukata za 10 złotych (dotyczy osób powyżej 15 roku życia), którego możesz zachować na pamiątkę lub zapłacić w nim w restauracji.