Dzisiaj jest: 18.3.2019, imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Ogłoszenie:

Pomoc drogowa 24h, holowanie w Warszawie - AUTO-HOL Grzegorz Gliński

dodano: 2018.10.09 ważne do: 2019.03.31 wyświetleń: 182
Szczegóły ogłoszenia
Pomoc drogowa AUTO-HOL świadczy dla Was usługi w mieście jakim jest Warszawa. Oprócz tego pomagamy na terenie całego kraju, a ponadto w krajach UE.
Na podstawie naszej nazwy można stwierdzić czym się zajmujemy. Są to przede wszystkim takie usługi jak holowanie oraz całodobowa pomoc drogowa. Na życzenie klienta transportujemy również pojazdy. Służy nam do tego laweta. Zatrudniamy tylko i wyłącznie doświadczonych i solidnych pracowników. To właśnie oni dążą do tego, aby zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.
Zapewniamy najwyższą jakość usług a także niskie ceny. Jesteśmy otwarci na współpracę z warsztatami i innymi firmami szukających solidnej firmy transportowej. Atutem firmy AUTO-HOL Warszawa jest fakt, że jej pracownicy są do dyspozycji przez 7 dni w tygodniu dwadzieścia cztery godziny na dobę. W sytuacji kiedy nie AUTO-HOL nie jest w stanie dokonać realizacji zadania przekazujemy Tobie kontakt do zaprzyjaźnionej firmy.

Szybko, tanio i bezproblemowo. Pamiętaj, że możesz na nas polegać codziennie przez dwadzieścia cztery godziny, bez względu na miejsce w którym jesteś!
Kontakt
AUTO-HOL Grzegorz Gliński
ul. Trojańska 13A, 02-261 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101