Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Ogłoszenie:

Zaproszenie do współpracy- Firmy Olsztyn i okolice

dodano: 2018.06.01 ważne do: 2018.08.30 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Dzień Dobry

Pracuję w jednym z największych Banków w Polsce, gdzie zajmuję się obsługą Małych i Średnich Przedsiębiorstw zarówno nowych jak i już istniejących Firm na terenie Olsztyna i okolic.

Chciałbym zachęcić Państwa do rozpoczęcia współpracy ze mną- dzięki temu zyskają Państwo wsparcie przy wyborze odpowiednich produktów i usług dla Firm, aby korzystanie z nich przynosiło jak największe rezultaty i nie sprawiało żadnych problemów.

Dodatkowo pomogę w pozyskaniu środków finansowych na rozwój- przedstawię rozwiązania, które pomogą ograniczyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej.

Pokażę również jak można wprowadzić nowe rozwiązania organizacyjne i marketingowe oraz jak pokonać pojawiające się wyzwania w Firmie na różnym etapie jej działalności.

Jeśli moja oferta wydała się dla Państwa atrakcyjna zachęcam do kontaktu- to nic nie kosztuje a może przynieść tylko pozytywny efekt i długoterminową Naszą współpracę
Kontakt
Konrad Piotrowski
Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 530-680-680. Zajmujęmy się awaryjnym otwieraniem aut, mieszkań, domów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 530-680-680 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę.