Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
Ogłoszenie:

Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz

dodano: 2019.05.13 ważne do: 2019.07.12 wyświetleń: 76
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria rady prawnego Natalii Zielmachowicz to miejsce, w którym każdy , kto potrzebuje porady o charakterze prawnym może otrzymać konieczną pomoc. W kancelarii otrzymać można rozbudowaną odpowiedzieć na każde nawet najtrudniejsze pytanie dotyczące zagadnień prawnych. Wieloletnie doświadczenie pozwala świadczyć usługi na doskonałym poziomie. Klienci mogą być pewni, że otrzymują informacje , które zgodne są z bieżącą wiedzą prawniczą oraz obowiązującymi aktualnie przepisani.

W ofercie kancelarii znalazły się między innymi rozliczenia zeznań podatkowych, reprezentowanie przez Urzędami Skarbowymi i różnoraka pomoc prawna, która potrzebna jest marynarzom. Na profesjonalną pomoc mogą liczyć także osoby chcące uzyskać rozwód bądź uregulować kwestię kontaktów z pociechą. Kancelaria pomaga również w przypadku konieczności podziału majątku. Działalność kancelarii obejmuje również przygotowywanie i analizę dokumentów, włączając w to różnego rodzaju umowy oraz opinie. Podejmuje się pisania pism procesowych i udziału w mediacjach. Tym, co wyróżnia ją spośród innych kancelarii jest indywidualne podejście do każdego, kto powierzył jej prowadzenie swoich spraw. Na wyraźne podkreślenie zasługują również naprawdę przystępne ceny. Kancelaria Natalii Zielmachowicz to doskonałe miejsce dla każdego kto znalazł się w sytuacji, w której radca prawny jest niezbędny.

Kontakt:

telefon: 509 923 373
e-mail: kancelaria@radcaprawny-trojmiasto.pl
http://radcaprawny-trojmiasto.pl/
Kontakt
Kancelaria Radcy Prawnego Natalii Zielmachowicz
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101