Dzisiaj jest: 13.8.2020, imieniny: Elwiry, Hipolita, Radosławy
Ogłoszenie:

sklep BHP Opole

dodano: 2020.07.16 ważne do: 2020.10.14 wyświetleń: 157
Szczegóły ogłoszenia:
  MERIDUS to sklep w którym można kupić wszystko związane z bezpieczną pracą fizyczną. Bardzo duży wybór jest obuwia ochronnego, rękawic, odzieży roboczej. Można zamówić: bluzy, kamizelki, kurtki, spodnie itp. Produkty są wysokiej jakości. Wykonane z wytrzymałych i mocnych tworzyw. Do produkcji wykorzystywane są nowoczesne metody, aby rzeczy służyły długo.
  W asortymencie sklepu interesujące są również: hełmy ochronne, ochraniacze słuchu itd. Zabezpieczą one odpowiednio głowę przed urazami i uszkodzeniami. Dobrze jest też zamówić apteczki zakładowe i płyny dezynfekujące. Na stronie meridus.pl znajdziecie także znaki bezpieczeństwa i taśmy ostrzegające, maty do olejów, pojemniki, beczki, szafy zabezpieczające.
 Warto zwrócić uwagę na ,,normy i przepisy,,. Opisano tam dokładnie obowiązujące w kraju normy bezpieczeństwa i higieny pracy. Dodano również katalogi zawsze można kliknąć i obejrzeć. Natomiast przewijając na sam dół zobaczycie kontakt do sklepu. Podano numer telefonu, adres e-mail i dane firmy.
 
 
Kontakt
Meridus BHP
ul. Koszykowa 23, 47-224 Kędzierzyn-Koźle, woj. opolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101