Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
Ogłoszenie:

Ignif - zestawienie tradycji z nowoczesnością

dodano: 2019.05.12 ważne do: 2019.07.11 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Firma IGNIF to renomowany producent wkładów kominkowych, drzwi do kominka i kaset kominkowych. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firma ma w swojej ofercie produkty niebywałej jakości, które w świetnym stanie przetrwają naprawdę długie lata. Oferowane produkty cechują się ciekawym wzornictwem oraz wielką troską o detale.

Firma IGNIF stawia na najbardziej nowoczesne technologie, dzięki czemu jej produkty są naprawdę wyjątkowe. Firma zatrudnia mających wieloletnie doświadczenie pracowników świetnie znających się na powierzonej im pracy, co jest gwarantem wysokiej jakości sprzedawanych produktów. Każdy element traktowany jest tak samo. Dzięki temu wyprodukowana może zostać trwała, solidna całość, która zapewni bezpieczeństwo osobom, które zdecydowały się z postawić na produkty IGNIF. Do tego dodać trzeba naprawdę atrakcyjne ceny. IGNIF to doskonały wybór dla wszystkich potrzebujących wkładów kominkowych oraz innych elementów do kominka bardzo dobrej jakości. IGNIF to kominki, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
telefon: (+48) 737 580 037
adres mail: kontakt@ignif.com
http://ignif.com/

 
Kontakt
Ignif
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101