Dzisiaj jest: 22.6.2021, imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Ogłoszenie:

Kserokopiarki - serwis, naprawa

dodano: 2017.02.24 ważne do: 2021.08.06 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy serwis drukarek. Oferujemy wszystkie typy drukarek, maszyn drukujących, kserokopiarek. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawach kopiarek. Podejmujemy się trudnych renowacji, również jeżeli inny serwis kserokopiarek nie był w stanie rozwiązać problemu. Nasi konsumenci doceniają szybkość i niezawodność naszego serwisu. Naszym priorytetem jest dążenie do kompletnej satysfakcji i ucieszenia użytkownika.

Pracujemy zawsze profesjonalnie. Zależy nam zawsze na całkowitym zaspokojeniu małego i dużego Kontrahenta, dlatego swoją propozycję dopasowujemy do poszczególnych potrzeb. Obsługujemy: małe firmy, większe firmy, czy placówki samorządowe i rządowe.

Naszym celem jest, by serwis i dzierżawa kserokopiarek we Wrocławiu wiązane była jedynie z naszą firmą. Kserokopiarkami Develop i Konica Minolta zajmujemy się od lat, w takim razie oddając nam kopiarki Develop i Konica Minolta mogą być Państwo pewni dobrze zrealizowanej naszej pracy.
Kontakt
Kseromax Wrocław
Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101