Dzisiaj jest: 19.8.2022, imieniny: Emilii, Julinana, Konstancji
Ogłoszenie:

Spływy kajakowe rzeką Krutynią

dodano: 2022.07.17 ważne do: 2022.10.15 wyświetleń: 13
Szczegóły ogłoszenia:
Masz ochotę spędzić swój wolny czas aktywnie? To oferta wprost dla Ciebie! Serdecznie zapraszamy na spływy kajakowe malowniczą rzeką Krutynią położoną na Mazurach. Na rzece o długości ponad 100 km do wyboru mamy kilka tras o różnej długości.
Proponujemy spływy:
•    1-dniowe
•    8-dniowe
•    grupowe
Najkrótsza trasa zajmuje około 3 godziny. Zapewniamy transport kajaków, ludzi oraz wygodne miejsca parkingowe. Krutynia to idealne miejsce dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kajakami. Trasy są proste i bezpieczne, nie wymagają nadmiernego wysiłku. Zapewniają niesamowite widoki przyrody, które zostaną zapamiętane na długo! Świetna propozycja dla rodzin z dziećmi, grup znajomych czy indywidualnych osób pragnących spędzić wolny czas na łonie natury. 
Dla tych, którzy dysponują większą ilością wolnego czasu i chcą przeżyć prawdziwą przygodę, oferujemy spływ Krutynią, który rozłożyliśmy na 8 dni. 
Nie musisz martwić się o sprzęt. Wypożyczamy:
•    kajaki 1-osobowe
•    kajaki 2-osobowe
•    kajaki 3-osobowe
•    osprzęt biwakowy
Szlaki są bardzo dobrze zaopatrzone w sklepy i restauracje, więc nie musisz robić dużych zapasów. Zapewniamy noclegi na polach namiotowych, w stanicach PTTK oraz gospodarstw agroturystycznych. W przerwach między spływami zapraszamy do zwiedzania okolicznych atrakcji, m.in. wycieczki rowerowe po Mazurskim Parku Krajobrazowym, zwiedzanie Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie czy klasztoru Filiponów w Wojnowie. 
Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę: https://www.splywy.pl/krutynia/

Izabella - obsługuje szlak Krutyni
spływy indywidualne, spływy zorganizowane, spływy dla szkół i kolonii
tel. 608 319 014 w godzinach 8.00 - 20.00
e-mail: iza@splywy.pl
Kontakt
ASTour
ul. Krutyń 4, 11-710 Piecki, 11-710 Piecki, woj. warmińsko-mazurskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101