Dzisiaj jest: 21.5.2019, imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
Ogłoszenie:

Tip Top Tans - transport i przeprowadzki Gdańsk

dodano: 2019.02.26 ważne do: 2019.04.27 wyświetleń: 173
Szczegóły ogłoszenia:
Tip Top Trans to stojąca na bardzo wysokim poziomie firma , która specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług transportowych oraz przeprowadzkowych. Zdobyła wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu rewelacyjnie odpowiada na oczekiwania swoich potencjalnych klientów. Dokłada wielkich starań, by każde zlecenie zostało zrealizowane naprawdę błyskawicznie. Dba o przewożone przedmioty. Nie trzeba więc się martwić o to, czy nie zostaną one w przeprowadzce uszkodzone. W jej szeregach pracują tylko mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem pracownicy, którzy świetnie znają się na usługach transportowych.

Tip Top Trans podejmuje się zarówno małych przeprowadzek, jak i ogromnych przedsięwzięć. W swojej szerokiej ofercie posiada przeprowadzki zarówno prywatnych osób, jak i firm oraz instytucji. Każde zlecenie związane jest z pełnym zaangażowaniem pracowników firmy. Oferowane przez siebie usługi firma świadczy tak na rynku lokalnym, krajowym, jak i poza Polską. Wyróżniają ją naprawdę atrakcyjne ceny oraz fachowe podejście do każdego , kto zdecydował się skorzystać z jej usług. Siła firmy to również bogata flota pojazdów, które poradzą sobie z każdym ładunkiem wymagającym przewiezienia.

Kontakt:

Michał Żukiewicz
tel.: 690 883 388
e-mail: tiptoptrans24@gmail.com
http://tiptoptrans.pl
Kontakt
Tip Top Trans
woj. pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101