Dzisiaj jest: 24.4.2024, imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Ogłoszenie:

Dyrektor oddziału firmy Eurokadra - Ukraina

dodano: 2018.11.08 ważne do: 2019.02.06 wyświetleń: 507
Szczegóły ogłoszenia:
Grupa EUROKADRA skupia Agencje Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego. Zatrudniamy rocznie ponad 16.000 osób i ciągle poszukujemy nowych członków załogi. W związku z rozwojem Grupy EUROKADRA prowadzimy rekrutację na stanowisko:

DYREKTOR ZARZĄDZAJĄCY ODDZIAŁEM FIRMY
Miejsce pracy: Ukraina

OBOWIĄZKI:
  • tworzenie struktury oddziału firmy i zapewnienie prawidłowego funkcjonowania
  • kreowanie i realizowanie polityki personalnej firmy
  • opracowywanie i realizowanie planów zatrudnienia oraz budżetów wynagrodzeń
  • kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych
  • poszukiwanie pracowników z Ukrainy zainteresowanych pracą w Polsce
  • współpraca z działami operacyjnymi firmy
  • zarządzanie projektami zgodnie z zamówieniami
  • analiza i usprawnianie procesów dążących do rozwoju firmy

WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia, prawo, zarządzanie
  • znajomość realiów ukraińskiego rynku pracy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy w firmie ukraińskiej lub polskiej na Ukrainie
  • znajomość języka ukraińskiego
  • znajomość języka polskiego
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • wiedza z zakresu prawa pracy i zasad zatrudniania obcokrajowców
  • duża samodzielność merytoryczna i organizacyjna
  • wysokie umiejętności interpersonalne
  • dbałość o wizerunek firmy jako pracodawcy
  • czynne prawo jazdy

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na umowę o pracę lub w innej formie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • ambitne cele i wyzwania
  • samodzielność w działaniu
  • niezbędne narzędzia pracy

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: a.hemmerling@eurokadra.com  W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: DYREKTOR ODDZIAŁU - UKRAINA
Telefon kontaktowy: 506-221-936

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych i o dołączenie poniższej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)"

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt
Eurokadra S.A.
ul. Wolności 345, 41-800 Zabrze, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101