Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Pakowacz kosmetyków - Olszowa

dodano: 2019.06.12 ważne do: 2020.10.01 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:
Eurokadra (KRAZ nr 8252) to firma specjalizująca się w usługach wsparcia biznesu. Wspierając naszego Klienta poszukujemy osób do pracy.
Dołącz do zespołu i rozpocznij pracę jako:

PAKOWACZ / PAKOWACZKA KOSMETYKÓW
(Miejsce pracy: Olszowa, gmina Ujazd, woj. opolskie)
START 1-go LIPCA!

OBOWIĄZKI:
  • składanie zestawów kosmetyków
  • pakowanie produktów kosmetycznych

 WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność od 1-go lipca
  • dbałość o jakość wykonywanych prac

OFERUJEMY:
  • pewne wynagrodzenie
  • stawka za godzinę pracy – 15 zł brutto
  • praca na wakacje lub na dłużej dla chętnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • praca po 8 godzin na dwóch zmianach: 6-14 i 14-22
  • praca od poniedziałku do piątku

KONTAKT:
Eurokadra S.A.
tel. 506-221-936
email: rekrutacja@eurokadra.com

Jesteś gotowy/gotowa do podjęcia pracy? Wyślij zgłoszenie już dziś!

Osoby, które są zainteresowane ofertą, prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@eurokadra.com . W tytule maila prosimy zaznaczyć stanowisko, na które Państwo aplikują: PAKOWACZ/PAKOWACZKA KOSMETYKÓW - Olszowa

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych , a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Dziękujemy za przesłane aplikacje i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kontakt
ul. Wolności 345, 41-800 Zabrze, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101