Dzisiaj jest: 28.3.2024, imieniny: Anieli, Kasrota, Soni
Ogłoszenie:

Kierowca kat. B - Łódź

dodano: 2020.08.24 ważne do: 2021.08.16 wyświetleń: 137
Szczegóły ogłoszenia:
Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie.

Szukasz pracy? Już nie musisz! Mamy dla Ciebie ofertę.
Praca polega na: Kierowca kat. B
Wynagrodzenie: 3500-4000 brutto
Lokalizacja: Stryków / Łódź

Opis stanowiska:
  • Przewóz pracowników do i z miejsca pracy na terenie Strykowa i Łodzi,
  • Dbałość o rzetelne wykonywanie zleconych zadań i wizerunek zleceniodawcy,
  • Rozwożenie i odbiór dokumentów.

Wymagania:
  • Zaangażowanie i chęć do pracy,
  • Biegła znajomość j. ukraińskiego/ rosyjskiego,
  • Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodu, również busa do 9 osób,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Rzetelność i uczciwość.

Oferujemy:
  • Narzędzia do pracy w postaci samochodu, ubezpieczenie, karta paliwowa;
  • Długotrwałą stabilną współpracę opartą na partnerstwie,
  • Terminową wypłatę.

Brzmi dobrze?
Nie czekaj – skontaktuj się z nami już dziś!
lodz@eurokadra.com
Tel:+48 512-013-506

Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Група Eurokadra протягом багатьох років успішно підтримувала роботодавців у залученні кращих співробітників і тим самим гарантувала безпечну і стабільну роботу співробітників.
Шукємо працівниів на посаду:
Водій кат. B
Місце праці: Stryków/ Łódź
Заробітна плата 3500 -  4000 brutto

Обов’язки:
  • Перевезення працівників на роботу та з роботи у Стрикуві та Лодзі
  • Старанне виконання доручень та дбалість про престиж працедавця
  • Розвезення та отримання документів.

 Вимоги:
  • Зацікавленість та бажання працювати
  • Добре володіння українською та російською мовами
  • Посвідчення водія  кат. B
  • Досвід керування автомобілем, також автобусом до 9 місць
  • Вміння працювати у стресовій ситуації
  • Комуникативність, ввічливість, организованість
  • Старанність, акуратність
  • Мотивація і зацікавленість здійснюваними обов'язками

 Пропонуємо:
  • Службовий автомобіль, страхування, паливну карту
  • Довготривалу стабільну співпрацю
  • Регулярну виплату заробітної плати

Звучить добре?
Не чекайте - зв’яжіться з нами сьогодні!
email: lodz@eurokadra.com
тел: +48 512-013-506

При відправленні документів на пошту прохання ознайомитися з пунктом, щодо обробки персональних даних, а у випадку бажання взяти участь теж у наступних рекрутаціях, прохання додати нижчевказаної згоди:
"Виражаю згоду на обробку моїх персональних даних, поданих у процесі рекрутації, фірмою Eurokadra S.A. зі штаб-квартирою у місті Забже (woj. Śląskie, Polska) для цілей, пов’язаних з реалізацією актуальних і майбутніх процесів рекрутації, укладення друдового договору чи договору доручення та пов’язаних з цим правових обов’язків, відповідно до статті закону номер 6, пункту номер 1, літери а)  Розпорядження Європейського Парламенту І Ради (ЄС) 2016/679 з дня 27 квітня 2016 р. у справі охорони фізичних осіб у зв’язку з обробкою персональних даних і в справі безперешкодної передачі таких даних та скасування директиви 95/46/WE (загальне розпорядження щодо охорони даних – далі: RODO)."
Kontakt
Eurokadra S.A.
ul. Wolności 345, 41-800 Zabrze, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101