Dzisiaj jest: 26.5.2024, imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
Ogłoszenie:

Usługi dietetyczne w Szczecinie

dodano: 2024.04.30 ważne do: 2024.07.29 wyświetleń: 14
Szczegóły ogłoszenia:
Zapraszamy do współpracy z Centrum Dietetyki i Aktywności. Znajdujemy się przy ul. Kazimierskiej 4e/1 w Szczecinie. Poniżej przedstawiamy nasze usługi dostępne dla każdego, kto chce zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie na co dzień.

Indywidualne planowanie dietetyczne:
każdy człowiek ma inne potrzeby żywieniowe, wynikające z wieku, płci, stanu zdrowia, aktywności fizycznej i wielu innych czynników. Możemy przeprowadzić szczegółową analizę potrzeb żywieniowych klienta i stworzyć spersonalizowany plan dietetyczny, który pomoże mu osiągnąć swoje cele.

Poradnictwo żywieniowe: dietetyk może udzielić klientowi profesjonalnej porady dotyczącej zdrowego odżywiania się. Może to obejmować omówienie różnych grup produktów spożywczych, zalecenia dotyczące rozmiarów porcji, sposoby zmniejszenia spożycia szkodliwych substancji oraz ogólne wskazówki dotyczące utrzymania zdrowej diety.

Wsparcie w kontrolowaniu wagi: zarówno osoby chcące schudnąć, jak i te, które chcą przytyć, mogą skorzystać z pomocy dietetyka. Ten specjalista może pomóc klientowi określić odpowiednią kaloryczność diety oraz dostarczyć mu strategie i narzędzia niezbędne do osiągnięcia i utrzymania zdrowej wagi.

Zarządzanie chorobami przewlekłymi: osoby cierpiące na choroby przewlekłe, takie jak cukrzyca, nadciśnienie tętnicze czy choroby serca, mogą znacznie skorzystać z usług dietetyka. Specjalista ten może pomóc w opracowaniu diety, która wspiera leczenie i minimalizuje ryzyko powikłań.

Edukacja żywieniowa: dietetyk może być doskonałym źródłem wiedzy na temat żywienia. Oprócz konkretnych porad, może on edukować klientów na temat roli poszczególnych składników odżywczych, czytania etykiet produktów spożywczych i podejmowania świadomych wyborów żywieniowych.

Wsparcie psychologiczne: zmiana nawyków żywieniowych może być trudna i wymagać silnej woli oraz wsparcia psychologicznego. Dietetyk może pełnić rolę mentora, motywatora i partnera w drodze do zdrowszego stylu życia.

Gabinet funkcjonuje od poniedziałku do czwartku w godzinach 10.00 – 18.00, w
piątki od 10.00 – 14.00, oraz w soboty: 10.00 – 14.00. Skontaktuj się z nami jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia dietetyka.
Kontakt
Centrum Dietetyki i Aktywności
ul. Kazimierska 4e/1, 71-043 Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101