Dzisiaj jest: 17.11.2018, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii
Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2018.11.08 ważne do: 2018.12.08 wyświetleń: 11
Szczegóły ogłoszenia:
Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej oraz jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym każdy może zyskać fachową pomoc. Stawiająć na gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na profesjonalną pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,a także ginekologów. Nie można zapomnieć także o doskonale przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy oferują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Stomatolodzy gabinetów Ultimed specjalizują się również w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Siła gabinetów Ultimed tkwi w perfekcyjnie przygotowanym do pracy personelu , który nieustannie się dokształca. Nie można zapomnieć też o najwyższej klasy sprzęcie który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co jest nie bez znaczenia dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy wykonujących swoją pracę w gabinetach Ultimet mogą skorzystać pacjenci , których schorzenia są naprawdę poważne i skomplikowane.


Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 530-680-680. Zajmujęmy się awaryjnym otwieraniem aut, mieszkań, domów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 530-680-680 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę.