Dzisiaj jest: 11.12.2018, imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2018.12.07 ważne do: 2019.02.05 wyświetleń: 53
Szczegóły ogłoszenia:
Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej oraz jednego lekarskiego gabinetu dzisiaj są miejscem, w którym można otrzymać fachową pomoc. Stawiająć na gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na profesjonalną pomoc lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,a także ginekologów.

Nie można zapominać także o bardzo dobrze przygotowanych do wykonywanej przez siebie pracy stomatologach, którzy oferują usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej. Stomatolodzy gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed zamknięta jest perfekcyjnie przygotowanym do pracy personelu który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Nie można zapomnieć również o sprzęcie odznaczającym się doskonałą jakością który używany jest w gabinetach.

Każdy pacjent traktowany jest tu wyjątkowo. Konsultacje odbywają się naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy zatrudnionych w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.


Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 530-680-680. Zajmujęmy się awaryjnym otwieraniem aut, mieszkań, domów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 530-680-680 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę.