Dzisiaj jest: 22.1.2019, imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Ogłoszenie:

Gabinet stomatologiczny PROTOMDental

dodano: 2019.01.02 ważne do: 2019.02.01 wyświetleń: 114
Szczegóły ogłoszenia:
PROTOMDental to zespół cenionych specjalistów z zakresu stomatologii, którzy dzięki doświadczeniu zdobywanemu na przestrzeni wielu lat oferują swoim pacjentom szereg profesjonalnie wykonywanych usług. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób wizyty w gabinetach stomatologicznych są stresującym wyzwaniem, dlatego do każdego z pacjentów podchodzimy w sposób indywidualny, starając się tym samym zapewnić wysoki poziom komfortu oraz dobrą atmosferę.

Dzięki zlokalizowanym w Żarkach i Płazie gabinetom, jesteśmy do dyspozycji mieszkańców Chrzanowa, Trzebini, Libiąża, Krzeszowic, Jaworzna, Zatoru, Alwerni, ale i innych małopolskich miejscowości. Oferujemy usługi z zakresu stomatologii estetycznej i mikroskopowej, implantologii, endodoncji, czy chirurgii. W ofercie mamy również liczne zabiegi higienizacyjne i profilaktyczne (skaling, piaskowanie, fluoryzacja) oraz związane z profesjonalnym wybielaniem zębów, czy stomatologią dziecięcą.

Dzięki szeroko zakrojonej wiedzy jesteśmy w stanie bardzo dokładnie zaplanować poszczególne etapy leczenia. Staramy się nieustannie podnosić swoje kwalifikacje, dzięki czemu świadczymy usługi na bardzo wysokim poziomie. Oba z prowadzonych przez nas gabinetów wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, co pozwala na przeprowadzanie leczenia w sposób bardzo sprawny i przy zachowaniu najwyższych standardów higieny.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zapoznania się z ofertą: http://protomdental.pl/
Kontakt
PROTOMDental
ul. Lipowiecka 3/1, 32-552 Płaza, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 530-680-680. Zajmujęmy się awaryjnym otwieraniem aut, mieszkań, domów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 530-680-680 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę.