Dzisiaj jest: 23.3.2019, imieniny: Feliksa, Konrada, Zbysławy
Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2019.02.27 ważne do: 2019.03.29 wyświetleń: 158
Szczegóły ogłoszenia:
Specjalistyczne gabinety, które zrodziły się z praktyki stomatologicznej i jednego gabinetu lekarskiego na chwilę obecną są miejscem, w którym można liczyć na profesjonalną pomoc. Decydując się na skorzystanie z usług gabinetów Ultimed, można liczyć na fachowe wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,a także ginekologów. Trzeba pamiętać też o doskonale przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Dentyści gabinetów Ultimed specjalizują się także w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, wykorzystując najbardziej nowoczesne rozwiązania. Siła gabinetów Ultimed opiera się na bardzo dobrze przygotowanym do pracy personelu ,który cały czas podnosi swoje kompetencje. Nie można zapomnieć też o sprzęcie najwyższej klasy który używany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu z poszanowaniem jego godności. Konsultacje mają miejsce naprawdę szybko, co jest nie bez znaczenia dla procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy oferujących swoją pomoc w gabinetach Ultimed mogą skorzystać pacjenci z nawet naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101