Dzisiaj jest: 19.5.2019, imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
Ogłoszenie:

Ultimed - gabinety specjalistyczne

dodano: 2019.05.14 ważne do: 2019.07.13 wyświetleń: 61
Szczegóły ogłoszenia:
Stojące na najwyższym poziomie gabinety, które powstały z praktyki stomatologicznej i jednego gabinetu lekarskiego dzisiaj są miejscem, w którym można liczyć na profesjonalną pomoc. Wybierając gabinety specjalistyczne Ultimed, można liczyć na fachowe wsparcie lekarzy internistów, diabetologów, endokrynologów,a także ginekologów. Nie można zapominać także o bardzo dobrze przygotowanych do swojej pracy stomatologach, którzy świadczą usługi z zakresu endodoncji, implantologii, stomatologii mikroskopowej i estetycznej.

Stomatolodzy gabinetów Ultimed specjalizują się również w zaawansowanej protetyce stomatologicznej, bazując na najnowocześniejszych rozwiązaniach. Siła gabinetów Ultimed opiera się na świetnie przygotowanym do pracy personelu który nieustannie podnosi swoje kwalifikacje. Nie można zapomnieć również o najwyższej klasy sprzęcie który wykorzystywany jest w gabinetach. Każdy pacjent traktowany jest tu indywidualnie i z pełnym szacunkiem. Konsultacje planowane są bardzo szybko, co jest nie bez znaczenia w przypadku procesu diagnostycznego. Z usług lekarzy wykonujących swoją pracę w gabinetach Ultimet mogą skorzystać pacjenci , którzy wymagają pomocy w związku z naprawdę skomplikowanymi schorzeniami.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://ultimed.com.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101