Dzisiaj jest: 20.10.2019, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Ogłoszenie:

Tomo3D - innowacyjne metody diagnostyczne

dodano: 2019.10.02 ważne do: 2019.10.10 wyświetleń: 19
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Tomo3D to wiodąca marka na naszym rynku dbająca o rozwój innowacyjnych metod diagnostycznych. Oferta stworzona przez tą firmę to profesjonalne sprzęty, które ułatwiają rozwijanie nowoczesnych rozwiązań przy rozwoju diagnostyki stomatologicznej i laryngologicznej. Firma jako pierwsza na świecie stworzyła pracownię tomografii stomatologicznej i laryngologicznej.

W dyspozycji firmy znajdują się nowoczesne urządzenia, dzięki którym uzyskiwany jest najwyższy poziom obrazowania radiologicznego. Sprzęt, który został przez firmę wprowadzony to tomograf, który pozwala uzyskać dokładne obrazy pantomograficzne przy jednoczesnym obrazowaniu budowy anatomicznej pacjenta. Najwyższa jakość przygotowanego urządzenia, rozwinięte w tym sprzęcie zróżnicowane osiągnięcia nowoczesnej technologii pozwalają na uzyskanie dokładnych wyników badań. Uzyskane wyniki to szansa na to, by dla danego pacjenta przygotować najlepsze formy leczenia. Nie da się zaprzeczyć, że dzięki temu lekarz może podnieść efektywność swoich działań. Nowoczesna tomografia komputerowa w zakresie laryngologii i stomatologii niesie za sobą szereg korzyści zarówno dla lekarzy jak i pacjentów.

Kontakt:

telefon: 795 688 323
e-mail: recepcja@ultimed.pl
http://tomo3d.pl/
Kontakt
Ultimed
woj. łódzkie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101