Dzisiaj jest: 16.11.2018, imieniny: Edmunda, Marii, Marka

Fryzjer Gdańsk

Dodano: 4 lata temu Czytane: 5879 Autor:
Redakcja poleca!

Zbliża się moment Twojego ślubu? Nie jesteś przekonana na jaką fryzurę się zdecydować? Fryzjerka Gdańsk, tel:516-480-484 | Ul.Ks.Przytockiego 2b/12a Gdańsk-Wrzeszcz.

Fryzjer Gdańsk
Fryzjer Gdańsk. Nie jesteś przekonana na jaką fryzurę się zdecydować? Zbliża się moment Twojego ślubu? To częsty problem, z którym i ty musisz się zmierzyć. Nasz Fryzjerka Gdańsk pomoże ci podjąć najlepszą decyzję. Kierując się wieloletnim doświadczeniem, a także własnym dobrym gustem, zawsze trafnie dobieramy fryzury ślubne do gustów i urody naszych klientek. Robimy wszystko aby zadowolić nie tylko je, ale również zachwycić wszystkich gości. Jeśli i tych chcesz uzyskać tak fantastyczny efekt, nie pozostaje nic innego, jak odwiedzić nasz salon. Łatwo to nas trafisz – znajdujemy się tuż przy Galerii Bałtyckiej. Duży parking sprawia, że przyjeżdżając do nas nie spotkają cię żadne problemy ze znalezieniem wolnych miejsc. Jeżeli i twój partner szuka dla siebie fryzjera, to informujemy że prowadzimy również strzyżenie męskie Gdańsk. Działamy z wykorzystaniem skutecznych i profesjonalnych kosmetyków, które będą gwarancją zadowolenia z fryzury i jej trwałości oraz ochrony włosów. W branży działamy od wielu lat, co pozwala nam spełniać najskrytsze fryzjerskie marzenia naszych klientek i klientów.
Źródło: Firmy Polski
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 530-680-680. Zajmujęmy się awaryjnym otwieraniem aut, mieszkań, domów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 530-680-680 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę.