Dzisiaj jest: 20.6.2024, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Agencja hostess i modelek Individual

Dodano: 4 lata temu Czytane: 2442 Autor:

Agencja hostess i modelek Individual działa na rynku 14 lat i posiada liczne rekomendacje oraz referencje.

Agencja hostess i modelek Individual
Jesteśmy prężnie działającą agencją hostess i modelek. Nasze hostessy, hości, modelki i modele świadczą usługi na terenie miasta Warszawa oraz we wszystkich większych miastach w całej Polsce. Współpracujemy z wyselekcjonowaną grupą hostess i modelek z Warszawy, które mają ogromne doświadczenie w pracy na różnego rodzaju eventach.

W jakich wydarzeniach brały udział nasze hostessy?

Nasze Hostessy obsługiwały tak ważne kongresy jak Efni, Eurobild Awards, Kongres Gospodarczy, Konferencja KIKE. Dziewczyny promowały takie marki, jak: Nissan, Lenovo, Playboy, Boss , Yes i wiele innych. Modelki i modele agencji Individual pracowali na pokazach fryzjerskich Wella, Loreal, Schwarzkopf, Framesi. Tańczące Hostessy z naszej agencji bawiły się z gośćmi na bankietach oraz imprezach integracyjnych. Zapraszamy do naszego portfolio oraz zdjęć naszych hostess i modelek z pracy na eventach realizowanych prze naszych klientów. Co ważne, współpracujemy także ze sztabem stylistów, fryzjerów i wizażystów, którzy dbają o idealny wygląd modelek i modeli na różnych wydarzeniach.

Zapraszamy do naszego portfolio oraz zdjęć naszych hostess i modelek z pracy na eventach realizowanych prze naszych klientów.
Agencja hostess i modelek Waszawa
Źródło: www.individual.pl
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101