Dzisiaj jest: 23.2.2024, imieniny: Damiana, Romana, Romany

Nie musisz być doskonały aby zacząć…

Dodano: 10 lat temu Czytane: 4292 Autor:

…ale musisz zacząć, aby być doskonały!

Nie musisz być doskonały aby zacząć…

Różnica między ludźmi odnoszącymi w życiu sukcesy a ludźmi, którzy tych sukcesów nie odnoszą jest prosta.
Ci pierwsi podejmują działanie.

Trzeba zrozumieć jak bardzo ważne w życiu jest działanie.
To jedną z najcenniejszych nauk w życiu.
Każdy lubi czytać książki, porady. Co należy zrobić, aby odnieść sukces w życiu? Większość z nas wie, ale nadal stoi w miejscu.
Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że coś jest nie tak.

Czego brakuje?

Cały czas trzeba czytać, rozwijać się i pogłębiać swoją wiedzę. Ale jeśli nic poza tym się nie robi, to sukces sam nie przyjdzie. Trzeba wykorzystać tę wiedzę w praktyce!
Trzeba podjąć decyzję, na jakiś czas trzeba odłożyć książki na półkę i zacząć działać. Bez działania nawet największa na świecie wiedza jest bezużyteczna. To właśnie działania sprawiają, że w naszych życiach dzieją się rzeczy, których zawsze pragnęliśmy. Tylko dzięki podejmowaniu akcji jesteśmy wstanie coś osiągnąć.
Poprzez to słowo, - „działanie” rozumiemy, że zarówno wykonywanie czynności w kierunku osiągania swoich celów jak i wykorzystywanie nabytej wiedzy w praktyce.

Możemy czytać dziesiątki książek i uczęszczać na wszystkie spotkania motywacyjne, jednak gdy nie wprowadzimy tej wiedzy w swoje życie, tracimy czas. Tak samo możemy planować i określać swoje cele bez końca, jednak dopóki nie zaczniemy działać, nic w życiu nie osiągniemy. Porażki nie odnoszą tylko Ci, którzy nic nie robią.

Dlaczego ludzie zwykle nie podejmują działania?

Zazwyczaj ich motywacja rozbija się o strach przed porażką. Bojąc się przegranej, wiecznie przygotowują się do podjęcia działania. Chcąc zdywersyfikować ewentualne straty, czytają kolejne książki, cały czas planują, chcą aby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a w efekcie
nigdy nic nie robią i nic nie zrobią.
Musimy zdać sobie sprawę z tego, że nie popełniając błędów prawdopodobnie nigdy nic nie osiągniemy.
Sukces będzie w świecie marzeń.

Źródło: Bliżej Biznesu
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101