Dzisiaj jest: 20.4.2024, imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Najseksowniejszy prezes świata.

Dodano: 10 lat temu Czytane: 4327 Autor:

Moja filozofia to sprzedawanie rzeczy za wyższą cenę niż je kupiłam – Sophia Amoruso, szefowa Nasty Gal, zdradza tajemnicę sukcesu swojego internetowego imperium mody...

Najseksowniejszy prezes świata.
Co ciekawe, 29-latka nigdy wcześniej nie pracowała na etacie, była po prostu dobrze ubraną studentką, która rzuciła szkołę.
Teraz portal Business Insider wybrał ją na najseksowniejszego prezesa świata.

 

„Są prezesi, którzy potrafią sprawić, że prowadzenie firmy wygląda na śmiesznie łatwe. Są i tacy, którzy sami są największą wartością firmy. Bo seksapil to też środek do osiągnięcia sukcesu. I nie chodzi tylko o wygląd.
Bo jest nim również sukces, władza, ambicja, charyzma altruizm i wyczucie stylu. W tym rankingu znajdziecie tych, którzy mają wszystko” – tak portal Business Insider wyjaśnia ideę rankingu 50. najseksowniejszych który sprzedaje ubrania vintage.

Źródło: Bliżej Biznesu
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101