Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Pracownik wysyłki (k/m) - nocne zmiany – praca blisko granicy

dodano: 2021.05.04 ważne do: 2021.05.18 wyświetleń: 66
Szczegóły ogłoszenia:
Pełny etat
Miejsce pracy Döbeln (okolice Drezna)
Zakres obowiązków:
  • Komisjonowanie produktów mięsnych
  • Praca ze skanerem
  • Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na dłuższy okres
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,45 € brutto/h – zarobki oraz dodatki według taryfy płac BAP
  • Dodatek 25 % za pracę w godzinach nocnych
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Zorganizowane komfortowe zakwaterowanie 7 km od zakładu pracy
  • Bezpłatną odzież roboczą
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość do pracy w chłodnych temperaturach od godz. 18.30 do 4.00/5.00 rano od niedzieli do czwartku
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego - wymóg konieczny
  • Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
  • Prawo jazdy kat. B i własny samochód
KONTAKT
BIURO OPOLE
504 969 041
vt@cp-personal.com
Wideo
Kontakt
Concept Plus Opole
Opole, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101