Dzisiaj jest: 26.4.2024, imieniny: Marii, Marzeny, Ryszarda
Ogłoszenie:

Zatrudnię | Spedytor międzynarodowy

dodano: 2021.06.07 ważne do: 2021.09.05 wyświetleń: 130
Zaproponuj cenę!
Szczegóły ogłoszenia:
Spedytor międzynarodowy - RE-SELLER

Zakres obowiązków:
Stały monitoring giełd transportowych, Monitoring zleceń transportowych, jakości i terminowości dostaw, Oczekiwania: Doświadczenie stanowisku lub analogicznym do oferowanego, Znajomość języka/-ów obcych umożliwiających swobodną komunikację, Własna baza Klientów - dodatkowy atut, Znajomość giełd transportowych (m.in. TimoCom, Trans EU),

Oferta: Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/zlecenie, Wysokie premie miesięczne zależne od indywidualnej realizacji planów budżetowych, Samodzielność i swoboda podczas wykonywania zadań,
System pracy: home office,

Podstawa wynagrodzenia na umowę o zlecenie/pracę oraz prowizje: do 3 000 PLN netto system prowizyjny do 25% z wypracowanego zysku netto,

Chciałbyś zarabiać więcej? Otwórz działalność, pomożemy Ci w tym: 40% wypracowanego zysku netto, dopłata ZUS w wysokości 900 zł dla osób zakładających działalność gospodarczą lub dla osób posiadających działalność,
Kontakt
EARWIG Biuro Spedycyjne
ul. Kielecka 41A/8, 02-530 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101