Dzisiaj jest: 20.6.2024, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Sześć Kroków Do Sukcesu!

Dodano: 10 lat temu Czytane: 4061 Autor:

Definicja samodyscypliny, jest taka: „Samodyscyplina jest zdolnością do skłonienia siebie do robienia tego, co powinieneś i kiedy powinieneś robić, niezależnie czy lubisz to czy nie.

Sześć Kroków Do Sukcesu!
Ten prosty czyn może zmienić cały kierunek Twojego życia! Jest potężna formuła sześciu kroków, którą możesz użyć aby określać i osiągać swoje cele przez resztę Twojego życia. Każda osoba odnosząca sukcesy używa jej lub różnych jej wariantów, osiągając znacznie więcej niż osoba przeciętna. Dlatego też Ty również możesz to zrobić!
Pierwszy krok, to decyzja czego dokładnie chcesz w każdej dziedzinie Twojego życia. Drugi krok, to zapisanie tego, dokładnie i w szczegółach. Zawsze myśl na papierze. Cel który nie jest zapisany nie jest wcale celem. Jest tylko życzeniem i nie ma w sobie energii. Ustal ramy czasowe.
Po trzecie, ustal kiedy chcesz osiągnąć Twój cel. Jest to siła napędowa dla Twojej podświadomości. Motywuje to Ciebie do robienia rzeczy, które są niezbędne aby cel stał się rzeczywistością. Jeśli jest to wielki cel, dobrze jest ustalić daty osiągania poszczególnych kawałków celu. Nie trać tej możliwości. Po czwarte, zrób listę wszystkiego, co uważasz że prowadzi do osiągnięcia Twojego celu. Kiedy przypomnisz sobie o nowych zadaniach, czynnościach, zapisz je uzupełniając listę. Po piąte, zorganizuj swoją listę w plan działania. Zdecyduj, co zrobisz jako pierwsze, co jako drugie.
Źródło: Bliżej Biznesu
Awaryjne Otwieranie Samochodów Gdańsk | 519-101-101. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań, domów, samochodów na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz okolic. Tel. kontaktowy 519-101-101 oferujemy swoje usługi 24 h na dobę. Awaryjne Otwieranie Samochodów, Mieszkań 24h/7 Gdańsk, Gdynia, Sopot i Okolice tel. 519-101-101